Ferie w Muzeum Techniki - warsztaty

11I
Ferie w Muzeum Techniki - warsztaty

19 stycznia w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 8-10 lat na warsztaty plastyczne "Coś z niczego". Zajęcia odbędą się w pierwszym tygodniu ferii; od wtorku (20.01) do piątku (23.01) w godz. 10.30 - 12.30. Koszt udziału w jednym dniu warsztatów to 20 zł od osoby. Każdego dnia najmłodsi przygotują coś innego. Można zapisać się na jeden dzień zajęć lub na cały cykl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ferie to czas odpoczynku po długim i pracowitym semestrze - mówi Maria Szponar, z Muzeum Techniki i Komunikacji. - Warto zadbać o czas wolny naszych pociech. Bez względu na temat zajęć, na które się zapiszemy, pewne jest, że nikt nie będzie się nudził.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na warsztaty prowadzi kasa muzealna pod nr. tel. 91 45 99 200.

Zajęcia odbywać się będą od wtorku do piątku w następujących dniach:

20.01.2015 (wtorek) Dinozaur, gąsienica i pszczółka

21.01.2015 (środa) Ręcznie zdobiony talerz i kolorowa tęcza