PL DE EN

Przez trzy dni odwiedziło nas 4059 osób

25X
Przez trzy dni odwiedziło nas 4059 osób

Od piątku 22 października do niedzieli odwiedziło nas ponad 4 tysiące GOŚCI. Interaktywną wystawę "Eureka ruchu" obejrzały 1724 osoby. Dziękujemy za odwiedziny, mamy nadzieję (i wiele sygnałów), że muzeum się podoba. Przepraszamy za wszelkie niedogodności - zawinione i niezawinione.

Dziękujemy Miss Mary Kłak, która grała w piątkowy i sobotni wieczór.

Dziękujemy orkiestrze dętej "Olimpia", która witała naszych Gości w sobotnie i niedzielne południe.

Serdecznie dziękujemy Tramwajom Szczecińskim za dowożenie szczecinian na przystanek "Muzeum Techniki" i wszystkim motorniczym na czele z Romanem Mirkiem.

Osobne podziękowania kolekcjonerom, którzy wystawili swoje pojazdy na dziedzińcu i przejechali w paradzie ulicami Szczecina. No i motocyklistom z Cruisera, dzięki którym parada przebiegła bez szkód w zabytkowych pojazdach i zakłóceń w ruchu drogowym.

Mamy nadzieję, że miłośnicy starych pojazdów staną się przyjaciółmi muzeum, a ich pojazdy (oczywiście nie wszystkie naraz) będą miały stałe kącik w sali wystawowej muzeum techniki. Wierzymy, że przy pomocy wszystkich życzliwych nam ludzi, stworzymy miejsce do którego będzie się chciało wracać i którym będziemy się chwalić przed przybyszami.

Poniżej garść zdjęć z weekendu otwarcia.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.