Przestrzeń łazienki - zapraszamy na wernisaż

25IV
Przestrzeń łazienki - zapraszamy na wernisaż

11 kwietnia  o g. 17.30 zapraszamy na wernisaż wystawy PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI. Ekspozycja zaprojektowana dla Arena DESIGN 2013 oraz Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie omawia ergonomię łazienek i stosowane  technologie na przykładzie pięciu wzorcowych wnętrz wyposażonych w siedem niezależnych serii produktów w różnych konfiguracjach.

Studenci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, z pomocą dydaktyków i partnerów biznesowych, przez kilka miesięcy poszukiwali odpowiedzi na pytania o kształt nowoczesnej i funkcjonalnej małej łazienki. Wynikiem dwumiesięcznej pracy projektowej - badań w terenie, analizy problemu, budowania programu projektowego - było 5 systemów mebli łazienkowych i 5 linii produktów sanitarnych (umywalek, wanien, brodzików), które zespoły studenckie zaprezentowały jury złożonemu z przedstawicieli współpracujących firm i kadry UAP.

Projekt powstał przy współpracy z firmami: KRISMAR, Pfleiderer, Schattdecor, Marmorin, Hettich  i Forbo

Wystawę można zobaczyć od 11 kwietnia do 26 maja 2013.