Najlepsze zdjęcia szczecińskich fotoreporterów

07XII
Najlepsze zdjęcia szczecińskich fotoreporterów

Zapraszamy na wernisaż wystawy "Szczecińska fotografia prasowa 2012. Pierwsza migawka." Wernisaż rozpocznie się w piątek, 7 grudnia, o godz. 17. Wstęp wolny.

Wystawę będzie można oglądać do 27 stycznia 2013 r. Podtytuł "Pierwsza migawka" zapowiada kolejne edycje przeglądu szczecińskiej fotografii prasowej. Fotoreporterzy zgodzili się pokazywać swoje najlepsze prace co roku - w tym samym miejscu.

Szczecińscy fotoreporterzy sami wybrali po trzy swoje najlepsze zdjęcia z 2012 roku. Dali nam okazję spojrzenia na minione miesiące nie z perspektywy rangi wydarzenia, lecz przez ich obiektywy. Fotografie, które z założenia miały być ilustracją do tekstu dziennikarskiego - potrafią mówić same. Niekiedy, oddzielone od tekstu, opowiadają zupełnie inną historię.

Swoje najlepsze zdjęcia pokażą Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Kuriera Szczecińskiego, Łukasz Szełemej z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego i Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego.