III FESTIWAL MODELARSKI "PAPRYKARZ 2013"

03X
III FESTIWAL MODELARSKI "PAPRYKARZ 2013"

Zapraszamy na III edycję Festiwalu Modelarskiego "PAPRYKARZ 2013". Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 4-6 października w naszym Muzeum. Organizatorami wydarzenia są: Szczeciński Paprykarz Modelarski i Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego w Szczecinie.

Celem wydarzenia jest popularyzacja modelarstwa kartonowego i plastikowego. Paprykarz integruje  środowiska modelarskie z różnych regionów kraju oraz zza granicy. Festiwal pozwala na wymianę doświadczeń związanych z modelarstwem oraz promocję Szczecina i naszego województwa. Jak twierdzą organizatorzy: - Nie byłoby "Paprykarza", gdyby nie liczne grono naszych partnerów wspierających nas w różnych dziedzinach.

5 i 6 października wszyscy zwiedzają Muzeum za 5 złotych. Więcej informacji na stronie:

paprykarzmodelarski.szczecin.pl