Wiosenne wietrzenie szaf

31III
Wiosenne wietrzenie szaf

Po sukcesie wystawy ubrań z ZPO Dana, postanowiliśmy ponownie przeszukać szafy Polaków. Zaangażowanie miłośników polskiego przemysłu odzieżowego przerosło nasze oczekiwania. ODRA, DANA, MODA POLSKA, HOFFLAND - ubrań tych legendarnych marek szukamy. W październiku stroje zostaną zaprezentowane na pokazie mody oraz uzupełnią wyjątkową wystawę motoryzacyjną.  Chętnie przyjmiemy również wszelkie pamiątki związane z działalnością tych firm. Zachęcamy wszystkie Panie, które zachowały stroje tych legendarnych marek do przeglądu szafy. Prosimy o kontakt pod numerem 91-45-99-211 lub 91-45-99-212.