PL DE EN

Nasze Muzeum dołączyło do projektu Hot Weekend

15X
Nasze Muzeum dołączyło do projektu Hot Weekend

Nasze Muzeum dołączyło do projektu Hot Weekend. 18 października rozpocznie się 5-ta edycja wydarzenia, które w tym roku obejmuje jeszcze więcej atrakcji m.in. clubbing, food truck festival, rejs statkiem po porcie, zniżki w lokalach oraz turniej gier planszowych.

Jesteśmy głodni sztuki

W ciągu dnia posiadacze biletów Hot Weekend będą mogli pozwiedzać muzea w Szczecinie za darmo. Do akcji włączyły się: Muzeum Narodowe w Szczecinie (wszystkie gmachy - sobota i niedziela), Muzeum Techniki i Komunikacji (sobota) oraz TRAFO Trafostacja Sztuki (sobota).

Clubbing

Wspólnym elementem wszystkich edycji jest Hot Noc, czyli możliwość wejścia do wielu szczecińskich klubów na jeden bilet. W tej edycji biorą udział: Amnestia, Bahia, Brama Jazz Café (tylko piątek), Broadway, Bar Czysty, Boston, Coyote (tylko piątek), Elefunk (tylko piątek), Free Blues Club, Pinokio, Rumba, Senso Dance Club.

Food Truck Festival

W sobotę 18 października w kompleksie Odra Zoo/Wasabi odbędzie się Food Truck Festival. Na podwórzu, w jednym miejscu zgromadzą się szczecińskie food trucki. Swój udział zapowiedzieli: Bro Burgers, Bórger Bar, Currywurst Truck, Ale Ciacha, Cafe Rower, Jack and The Coffee.

Odbywać się będą również targi rękodzieła i smakołyki w Odra Zoo, a na wyższych piętrach zagramy w gry planszowe, spotkamy się na drugim szczecińskim Tweetupie oraz posłuchamy ciekawych wykładów.

Mocnym, jak również nocnym, punktem programu będzie rejs statkiem po porcie. Przy dobrej muzyce serwowanej na żywo przez Daniela Stettinga i Sin Sensora będzie można zobaczyć Szczecin z wody po zmroku. Klubowicze będą się bawić na ogrzewanym pokładzie jednostki M/S Joanna.

Bilety na poszczególne atrakcje dostępne są w cenach:

1. Bilet Hot Weekend + Statek - 25 zł (tylko 150 biletów)

2. Bilet Hot Weekend - 13 zł

3. Food Truck Festiwal - free!

i można je kupić

1) Bistro na Językach (ul. Grodzka 2)

2) Sklep Andegrand (ul. Boh. Getta Warszawskiego 24)

3) Fabryka (Deptak Bogusława)

4) Spalarnia Kultury (ul. Śląska 4)

5) lub online www.bilety.fm

 

oraz u dystrybutorów:

 

Agnieszka | ZUT |663 802 832

Łukasz| IKF | 792 447 707

Ania |PUM | 794 680 474

Magda | MIERZYN/POMORZANY | 668 449 176

Całość informacji na stronie: http://www.szczecinblog.pl/2014/hot-weekend-clubbing-food-truck-festival-nocny-rejs-statkiem/

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.