PL DE EN

Student też ma koncepcję

26VI
Student też ma koncepcję
Zapraszamy na  wystawę "Zmiana koncepcji". Ekspozycja jest kolejną odsłoną działań studentów z Katedry Wzornictwa, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Ekspozycję tworzą wyjątkowe pomysły z zakresu sztuki użytkowej. Zwiedzający zobaczą zarówno przedmioty codziennego użytku, jak i projekty odzieżowe.Wśród prac, które zobaczymy w Zajezdni Sztuki znajdą się nietypowe w swej formie i kształcie propozycje przedmiotów towarzyszących nam każdego dnia. Na dwunastu manekinach zostaną zaprezentowane projekty damskich ubrań dla pań.
- Wśród obiektów, które znajdą się na wystawie są meble, projekty wydawnictw, gry planszowe, siedzisko dziecięce w formie autka - wyjaśnia dr Wojciech Feliński, z muzeum techniki.

Wystawę można zobaczyć w Muzeum Techniki i Komunikacji do 31 sierpnia. Wernisaż rozpocznie się w piątek, 30 czerwca, o godz. 17. Wstęp wolny.
XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.