Najlepsze zdjęcia

05XII
Najlepsze zdjęcia
Zapraszamy w piątek, na godz. 17.30, na wernisaż "Szczecińskiej fotografii prasowej 2017". To już szósta edycja wystawy. Wstęp na wernisaż wolny.
Szczecińscy fotoreporterzy sami wybierają swoje najlepsze zdjęcia z mijającego roku. Wystawę będzie można oglądać do końca stycznia 2018 r. Swoje zdjęcia pokażą Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Krzysztof Cichomski z Agencji Newspix.pl, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Krzysztof Hadrian z Gazety Wyborczej Szczecin, Weronika Łyczywek z Polskiego Radia Szczecin, Olaf Nowicki z Polskiego Radia Szczecin, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Agencji Fotograficznej Reporter, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego oraz nestorzy Włodzimierz Piątek i Jerzy Undro.