"Look at us" - wernisaż wystawy

13VI
"Look at us" - wernisaż wystawy

16 czerwca o godzinie 17 zapraszamy na wernisaż wystawy Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie pt. "Look at us". Na wystawie znajdą się projekty wykładowców Akademii Sztuki.  Wystawa będzie czynna do 30 lipca. Swoje prace zaprezentują pracownicy czterech katedr wchodzących w skład Wydziału Sztuk Wizualnych:

Katedra Architektury Wnętrz i Form Użytkowych Akademia Sztuki,

Katedra Grafiki Artystycznej Akademia Sztuki,

Katedra Grafiki Interdyscyplinarnej Akademia Sztuki,

Katedra Grafiki Projektowej Akademii Sztuki w Szczecinie.

W trakcie wystawy będzie można zobaczyć różnorodne projekty z zakresu sztuki i designu, m.in.: video, obiekty rzeźbiarskie, malarstwo, architekturę wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej, prototypy mebli i lamp, formy przestrzenne, plakaty, fotografię, grafikę cyfrową i artystyczną.  Kuratorkami wystawy są: mgr Sara Carrillo, dr Justyna Machnicka, dr Dorota Tołłoczko-Femerling, dr Katarzyna Utecht.