Konkurs na eko-zabawkę

14II
Konkurs na eko-zabawkę

Konkurs organizuje szkoła podstawowa nr 41, ale udział mogą wziąć uczniowie wszystkich placówek w wieku od 6 do 16 lat. Zabawki muszą być wykonane z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych. Organizatorzy czekają na prace do 16 maja. Konkurs odbywa się pod patronatem muzeum techniki. Najciekawsze eko-zabawki znajdą się na wystawie w naszym muzeum.

Organizatorzy będą oceniać inwencję, pomysłowość i wrażenia estetyczne. Nadesłane prace  zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe: 6-9 lat,10-12 lat i 13-16 lat. Nazwiska zwycięzców poznamy na czerwcowej gali finałowej, która odbędzie się w naszym muzeum. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatną wejściówkę na wystawę ekologicznych zabawek. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone. Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Regulamin do pobrania

Karta zgłoszeniowa do pobrania