06 I

Silniki i klaksony zagrają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

10 stycznia 2016 r.  odbędzie się 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym roku Orkiestra zagra dla oddziałów pediatrycznych oraz geriatrycznych.

Podczas kolejnego finału, w programie imprezy nie zabraknie akcentu dla fanów i fanatyków motoryzacji. Dla dzieciaków i seniorów przez miasto przejedzie: ponad 30 zabytkowych samochodów, około 20 jednośladów udostępnionych przez Klub Motocyklowy Cruiser. Nie zabraknie specjalistycznych pojazdów takich jak np: straż pożarna, karetka pogotowia, radiowóz Straży Miejskiej, pojazdy wojskowe, czy koparka. Pojazdy wyruszą ze skrzyżowania ul. Niedziałkowskiego i al. Wojska Polskiego o g. 15.

W paradzie nie mogło zabraknąć załogi z naszego Muzeum. Nasza załoga w składzie: Rafał Lipecki - kierowca i Maria Szponar - pilot. Pojadą jugosłowiańską zastavą z 1981 r.