01 II

Wernisaż - najlepsze zdjęcia

Najlepsze zdjęcia reporterskie ostatnich trzech lat

W piątek zapraszamy na wernisaż i wystawę najlepszych zdjęć szczecińskich fotoreporterów „Migawka 2020-2022”. Tym razem panowie wybierali ze zdjęć zrobionych przez ostatnie trzy lata. Pandemia przerwała ciąg wystaw, które odbywają się od 2012 roku. Swoje najlepsze fotografie pokażą (w kolejności alfabetycznej):

Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin

Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej

Marek Biczyk z Magazynu Olimpijskiego

Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego

Krzysztof Hadrian z Gazety Wyborczej Szczecin

Jerzy Muszyński z Polskiej Agencji Prasowej

Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego

Włodzimierz Piątek, nestor

Robert Stachnik z Polskiego Radia Szczecin

Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego.

Wernisaż rozpocznie się 3 lutego, o godz. 16. Wstęp wolny. Zapraszamy serdecznie. Wystawę będzie można oglądać w szczecińskim muzeum techniki do 2 kwietnia.

Załącznik: Plakat wystawy z literami FOTO i tekstem: Po pandemicznej przerwie wróciła wystawa najlepszych zdjęć szczecińskich fotoreporterów. IX MIGAWKA.  Szczecińska fotografia prasowa 2020-2022.