30 X

Nad portem noc

Nad portem noc - opowieści z nocnego Szczecina

Zapraszamy na wystawę fotografii Roberta Stachnika i opowieści Katarzyny Świerczyńskiej.

Wystawę będzie można oglądać w hali głównej muzeum do 2 lutego 2024 r.

Wystawa - pokazywana wcześniej w skromniejszym wymiarze - została poszerzona o nowe zdjęcia Roberta Stachnika i premierowe reportaże Katarzyny Świerczyńskiej.

Wystawa to pretekst, aby pokazać tych, którzy pracują, kiedy większość z nas śpi. To piekarze, medycy, ludzie, którzy czuwają nad bezpieczeństwem ruchu albo naprawiają tory tramwajowe. To także ci, którzy myją pociągi i ci, którzy ratują zwierzęta.

Projekt „Nad portem noc” tworzą wspólnie fotoreporter Robert Stachnik i reporterka Katarzyna Świerczyńska. Oboje na co dzień pracują jako reporterzy w różnych redakcjach, a po godzinach śledzą nocne życie Szczecina.

Na wystawie będzie można obejrzeć 19 wybranych fotografii Roberta Stachnika, ale każda z nich będzie jednocześnie opatrzona kodem QR, który przeniesie odbiorcę do całej historii - fotoreportażu i tekstu Katarzyny Świerczyńskiej na stronie nadportemnoc.pl.

Załączone zdjęcia: Plakat wystawy z tytułem wystawy , logotypami partnerów oraz informacjami dotyczącymi przedstawionych zdjęć. na pierwszym planie szczeniak biało-czarny i ręce ze strzykawką.