28 VIII

Rajd Baja Poland ruszy z naszego dziedzińca

9 Rajd Baja Poland 2017 potrwa od 1 do 3 września. 134 samochody, motocykle i quady będzie można oglądać w Szczecinie, Dobrej i Drawsku Pomorskim. 31 sierpnia i 1 września pojazdy rajdowe będą przechodziły badania w naszym warsztacie.

W czwartek i piątek, zamykamy co prawda dziedziniec dla samochodów zwiedzających, ale zapraszamy do bliskiego kontaktu z rajdowcami. 31 sierpnia muzeum - nie tylko dziedziniec - będzie otwarte od godz. 8 do 22, 1 września od godz. 8 do 18. Pierwsi zawodnicy spodziewani są 31 sierpnia po godz. 9, warsztat zamykamy następnego dnia o godz. 14. Kibiców Baja zapraszamy także do muzeum. 31 sierpnia i 1 września obniżamy ceny normalnych biletów wstępu do 5 zł.