08 V

Parada w noc muzeów

13 maja, w sobotę, zapraszamy na 17 Europejską Noc Muzeów 2023. O godz. 17, z naszego dziedzińca, wyruszy parada zabytkowych pojazdów. Między godz. 18 a 24 otwarte będą muzeum i motoeksperymentarium. Wstęp wolny.

Zapraszamy właścicieli zabytkowych samochodów i motocykli do udziału w paradzie. Od godz. 16 można wjeżdżać na dziedziniec muzeum. Parada będzie zabezpieczana przez policję. Wyruszamy o godz. 17. Po powrocie - wszystkich chętnych zapraszamy, aby zaparkowali na dziedzińcu. Dziedziniec będzie zarezerwowany tylko dla uczestników parady. Pokaz Waszych pojazdów może potrwać nawet do północy.

Trasa przejazdu: ul. Niemierzyńska 18A – ul. Zygmunta Krasińskiego – al. Wyzwolenia – rondo Giedroycia – ul. Stanisława Staszica – ul. Emilii Plater – ul. Teofila Firlika – ul. Łady – ul. Jana z Kolna – Nabrzeże Wieleckie – ul. Wyszyńskiego – Brama Portowa – al. Niepodległości – plac Żołnierza Polskiego – al. Jana Pawła II – plac Armii Krajowej – ul. Stanisława Moniuszki – ul. Piotra Skargi –  rondo Giedroycia – al. Wyzwolenia – ul. Zygmunta Krasińskiego – ul. Niemierzyńska 18A.

Do motoeksperymentarium zapraszamy o pełnych godzinach - 18, 19, 20, 21, 22 i 23. Tura trwa 45 minut. Podczas jednej tury w eksperymentarium może przebywać 30 osób.

Pełny program nocy muzeów w Szczecinie

Załączone zdjęcia:

Plakat wydarzenia. Na czarnym tle księżyc z wstęgą z napisem: 17 Europejska Noc Muzeów  w Szczecinie. 13 maja 2023.

1 maja muzeum jest zamknięte. Zapraszamy 2 i 3 maja.