13 XI

Najlepsze dyplomy Wydziału Architektury Wnętrz i Scenografii

15 listopada o godzinie 16 zapraszamy na wernisaż prac dyplomowych studentów Wydziału  Architektury Wnętrz.  Wystawa jest tegoroczną edycją cyklicznego wydarzenia organizowane przez wydział na najlepszy dyplom licencjacki i magisterski. W tym roku odbędzie się już trzecia edycja tego wydarzania. W każdym roku najlepsze prace prezentowane są w innym miejscu. W 2023 roku wystawę zaplanowano w Muzeum Techniki, które jest także Zajezdnią Sztuki.

Wystawa pokonkursowa prezentuje przegląd dyplomów licencjackich i magisterskich obronionych na Wydziale Architektury Wnętrz w roku akademickim 2022/2023, ze specjalności: architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się 24 listopada 2021 roku w przestrzeniach Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia, na Łasztowni w Szczecinie, druga prezentowała prace z roku akademickiego 2021/2022 w Galeriach Akademii Sztuki w Szczecinie: Galerii R+ oraz Galerii Zona i była współfinansowana jest ze środków otrzymanych w ramach Mecenatu Kulturalnego Miasta Szczecin. Partnerem konkursu po raz trzeci jest szczeciński oddział SARP.

Podczas obecnej edycji zostanie przyznana nagroda od magazynu Architektura & Biznes.

Załączone zdjęcia: Plakat wystawy z tytułem wystawy , logotypami partnerów oraz informacjami dotyczącymi przedstawionych prac. Różowe napisy na białym tle.