Wydarzenia

03 VI
2024

Do Szczecina przyjeżdża rajd

Do Szczecina przyjeżdża rajd

W sobotę, 8 czerwca, do Szczecina przyjedzie około 60 zabytkowych pojazdów. Będzie je można oglądać na dziedzińcu muzeum techniki przy ul. Niemierzyńskiej 18a. To już 21 Rallye Stettiner Haff, czyli rajd zabytkowych samochodów wzdłuż Zalewu Szczecińskiego. Rajd wystartuje sobotę, o godz. 9 z Eggesin, do Szczecina dotrze około godz. 14. Zabytkowe pojazdy będzie można oglądać na dziedzińcu muzeum techniki od godz. 14.30. Czas przyjazdu – jak to podczas rajdu – jest szacunkowy. O godz. 15.11 pierwszy samochód wyjedzie z dziedzińca muzeum w drogę powrotną do Eggesin; ostatni około godz. 16.

Trasa rajdu: Eggesin – Anklam – Kamminke – Klininska – Szczecin (muzeum techniki) – Eggesin.

Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnię Sztuki w Szczecinie będzie reprezentowała załoga: Damian Tarnowski (kierowca) i Stanisław Horoszko (pilot). Muzealnicy pojadą fiatem 125p z 1968 r.

Parking na dziedzińcu muzeum będzie w sobotę niedostępny dla zwiedzających. Otwarty będzie dopiero po wyjeździe ostatniej załogi – około godz. 16.

 Podpis pod zdjęcie  Załoga muzeum na 21 rajd wzdłuż zalewu Szczecińskiego. Od lewej: fiat 125 p, Damian Tarnowski (kierowca) i Stanisław Horoszko (pilot).

Załoga muzeum na 21 rajd wzdłuż zalewu Szczecińskiego. Od lewej: fiat 125 p, Damian Tarnowski (kierowca) i Stanisław Horoszko (pilot).

 

 

 

 

 

 

Załącznik:  dwóch mężczyzn przy zabytkowym samochodzie. Załoga muzeum na 21 rajd wzdłuż zalewu Szczecińskiego. Od lewej: fiat 125 p, Damian Tarnowski (kierowca) i Stanisław Horoszko (pilot).

Ważne: Nasza strona używa Cookie i innych technologii.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Czytaj więcej.

Nie pokazuj powiadomienia