19 XII

Creators Manual - wystawa

Creators Manual
Adam Klasa

Creators Manual jest antytezą jakiejkolwiek innej instrukcji – nie porządkuje procesu, nie wyjaśnia, nie udziela rad. Jest zbiorem wybranych pojęć zaczerpniętych z przestrzeni twórczej, gdzieś spomiędzy idei i dzieła, procesu i efektu. Jest stop-klatką zawieszoną w ciągu komunikacyjnym pomiędzy twórcą a odbiorcą. Ulokowaną w przestrzeni reprezentującej rozbieżności ich oczekiwań– w holu głównym Muzeum.

Creators Manual scala projekty nowe z wcześniej zaistniałymi i sięgając zarówno po narzędzia manualne, jak i te cyfrowe, podporządkowuje się formie szybkiego zapisu / odczytu. Ekspresowej rejestracji określonych idei graficznych i ich machinalnego, mimowolnego odczytu.

Wystawa dostępna:
od 19 grudnia 2023 r. do 21 stycznia 2024

Finisaż wystawy:
19 stycznia 2024 r. g.16

Załączniki:

Plakat wystawy zębatka z informacją o nazwie wystawy i FINISAŻ: 19.01 16.  Muzeum Techniki Komunikacji Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.