PL DE EN

Wystawy archiwalne

  Wystawa o samochodach, które nie dorosły Wystawa czasowa

14 lipca w naszym muzeum odbył się wernisaż wystawy "Mikrus - auto, któremu nie pozwolono dorosnąć". Na zwiedzających czekały unikatowe dokumenty, fotografie z epoki, ... »

Czytaj więcej »
  Zapraszamy na wystawę Akademii Sztuki Wystawa czasowa

Prezentacja jest debiutem studentów Akademii Sztuki. Ekspozycję przygotowała katedra grafiki projektowej i warsztatowej. Na zwiedzających czekają wizytówki, plakaty, okładki ... »

Czytaj więcej »
  Rzeźba, malarstwo i grafika artystów białoruskich Wystawa czasowa

Zapraszamy wszystkich miłośników kultury białoruskiej na wernisaż. W naszym muzeum znajdą się prace Aleksieja Bogustova i grupy KOŁO. Wystawę można oglądać od 31 maja do ... »

Czytaj więcej »
  Dwie wystawy - Konie i koniarze oraz Koń zawsze polski Wystawa czasowa

Od 22 maja do 28 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i historii kawalerii na dwie wystawy czasowe. Obie są efektem pasji i talentu dwóch ludzi z naszego regionu ... »

Czytaj więcej »
  Gadające opakowania w muzeum Wystawa czasowa

Zapraszamy na wystawę prac studentów z Pracowni Biżuterii i Komunikacji Wizualnej. Projekty powstały w ramach zajęć prowadzonych w Instytucie Wzornictwa, Politechniki Koszalińskiej. ... »

Czytaj więcej »
  Muzy nigdy nie są samotne Wystawa czasowa

Zapraszamy na wystawę plakatu muzycznego i teatralnego Kazimierza Jałowczyka. Prace można oglądać od 28 marca do 17 kwietnia w Muzeum Techniki i Komunikacji. Plakaty zastąpią ... »

Czytaj więcej »

Strona: 123

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.