12 V

Zapraszamy na paradę i Noc Muzeów

Zaczynamy o godz. 17 paradą zabytkowych pojazdów po ulicach Szczecina. Wyjazd z dziedzińca muzeum przy ul. Niemierzyńskiej 18A. Każdy posiadacz pojazdu starszego, niż 25 lat jest mile widziany. Kontakt w sprawie parady: 91-45-99-214. Jedziemy trasą: ul. Niemierzyńska 18A - ul. Zygmunta Krasińskiego - al. Wyzwolenia - ul. Piotra Skargi - al. Wojska Polskiego - plac Zwycięstwa - Brama Portowa - ul. Stefana Wyszyńskiego - Nabrzeże Wieleckie - ul. Nowa - ul. Owocowa - ul. 3 Maja - al. Niepodległości - al. Wyzwolenia - ul. Zygmunta Krasińskiego - ul. Niemierzyńska 18A. Po paradzie - chętni mogą wziąć udział w pokazie zabytkowych pojazdów na dziedzińcu muzeum.

Muzeum 18 maja jest czynne - oczywiście bezpłatnie - od godz. 18 do północy; wcześniej muzeum jest zamknięte.