02 V

Warsztaty fotograficzne z mistrzynią

Zapraszamy do naszego muzeum na bezpłatne warsztaty fotograficzne z Karoliną Jonderko. Zajęcia - dla młodzieży i dorosłych - odbędą się 20 i 21 maja.
Warsztaty poprowadzi Karolina Jonderko, absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej i PWSFTViT w Łodzi. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych w Polsce i na świecie.
W programie warsztatów: wprowadzenie do fotoreportażu, przegląd portfolio oraz zajęcia praktyczne. Autor najlepszego zdjęcia w kategorii "Człowiek", wykonanego podczas warsztatów, otrzyma w nagrodę aparat fotografii natychmiastowej Instax mini 70 z filmem. Dodatkowo 3 najlepsze zdjęcia z każdego miasta, wykonane podczas warsztatów aparatem Instax, będą na bieżąco zamieszczane na planszy podróżującej po Polsce z wystawą BZ WBK Press Foto 2016, dostępnej dla zwiedzających.
Fundatorem nagrody podczas warsztatów jest Fujifilm - partner technologiczny konkursu.
Nagrodzone zdjęcie zostanie również opublikowane na profilu BZ WBK Press Foto na Facebooku.
Zgłoszenia: biuro@bzwbkpressfoto.pl, tel. 607 750 202.