11 X

I Szczecińskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji Francuskiej

W imieniu organizatorów 15 października zapraszamy na I Szczecińskie Spotkanie Miłośników Motoryzacji Francuskiej. Impreza zacznie się o godzinie 9 i potrwa do godziny 17. Na dziedzińcu Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie odbędzie się przywitanie i odprawa uczestników. Po małym wstępie samochody ruszą w trasę krótkiego rajdu na orientację motoryzacyjną. Francuskie perełki przejadą przez najciekawsze miejsca w Szczecinie. To także doskonała okazja, aby zwiedzić muzeum i poznać historię motoryzacji (nie tylko Francuskiej). Koniec I Szczecińskiego Spotkania Miłośników Motoryzacji Francuskiej zaplanowano na godzinie 17.

30 marca muzeum jest czynne do godz. 15. 31 marca - nieczynne.