15 V

8 Dzień Tygodnia - wystawa

Zapraszamy na  wystawę "8 Dzień Tygodnia". Ekspozycja jest kolejną odsłoną działań studentów z Katedry Wzornictwa, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Ekspozycję tworzą wyjątkowe pomysły z zakresu sztuki użytkowej. Zwiedzający zobaczą zarówno przedmioty codziennego użytku, jak i projekty odzieżowe.Wśród prac, które zobaczymy w Zajezdni Sztuki znajdą się nietypowe w swej formie i kształcie propozycje przedmiotów towarzyszących nam każdego dnia. Na dwunastu manekinach zostaną zaprezentowane sukienki inspirowane modułami.

-Wśród tematów, które wzięli  "na warsztat" młodzi projektanci znalazły się np. parawany, zabawki, gry - wyjaśnia dr Wojciech Feliński, z Muzeum Techniki. - Nie zabraknie mebli takich, jak: biurko, sofa, toaletka. Wszystkie pomysły są dowodem jak wielki potencjał  mają młodzi dizajnerzy.

Wystawę można zobaczyć w Muzeum Techniki i Komunikacji do 23 czerwca.

54_DSC9509.jpg55_DSC9513.jpg58DSC_0203.jpg56_DSC9528.jpg57_DSC9573.jpg