24 III

Zapraszamy do wirtualnego muzeum techniki

Musieliśmy zamknąć muzeum. Odwołaliśmy rezerwacje, lekcje, zwiedzanie z przewodnikiem. Ale zapraszamy na portal YouTube. Pokażemy Wam nasze pojazdy na co dzień stojące w muzeum - w ich naturalnych rolach - w ruchu. Kierować nimi będą mistrzowie kierownicy i wcale nie będzie im łatwo. Innymi pojazdami pokierują kolekcjonerzy. Pokażemy jeżdżącego junaka, stuletnią albę, niewiele młodszą sedinę.
O zabytkowych samochodach i tramwaju opowiedzą także świadkowie epoki, w których królowały one na ulicach, czy wyjeżdżały z budynków prototypowni. Nie wszystko wrzucimy od razu, zaglądajcie codziennie.

Zapraszamy - klikajcie