10 XII

Wernisaż fotografii prasowej

W piątek, 13 grudnia, o godz 17 rozpocznie się wernisaż wystawy najlepszych prac szczecińskich fotoreporterów. Wstęp wolny.

Swoje najlepsze zdjęcia z mijającego roku pokażą Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Krzysztof Cichomski z Agencji Fotograficznej Newspix.pl, Jarosław Gaszyński z Magazynu Szczecińskiego Prestiż, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Krzysztof Hadrian z Gazety Wyborczej Szczecin, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Grzegorz Siwa z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Marta Teszner z Kuriera Szczecińskiego oraz nestor Włodzimierz Piątek.

Wystawę można będzie oglądać do końca lutego 2020 r.