05 IV

Tylko mężczyźni

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej "Twarze męskiego świata". Wernisaż rozpocznie się w piątek, 6 kwietnia, o godz. 17. Wstęp wolny.

Na wystawę składa się trzydzieści dziewięć fotografii dziesięciu autorów. Wszyscy są członkami Szczecińskiego Toarzystwa Fotograficznego.

- Przygotowując tę wystawę szukaliśmy takich przestrzeni w naszym życiu, które zajmują niemal wyłącznie mężczyźni - mówi Tomasz Seidler, prezes Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego. - Nie dlatego, że ktoś wygania stamtąd kobiety. One po prostu nie chcą tam być. Niewiele takich obszarów znaleźliśmy. Kobiety są wszędzie!

Swoje zdjęcia na wystawę przygotowali Magdalena Bednarek, Joanna Przepiera, Jolanta Raczyńska, Magdalena Seredyńska, Monika Więcław, Bogusz Borkowski, Bogusław Macal, Marek Miłoszewski, Tomasz Seidler, Piotr Wolski.

Wystawę będzie można oglądać do 6 maja.