01 X

Szczeciński Festiwal Modelarski PAPRYKARZ 2019

5-6 października  zapraszamy na  IX edycję Szczecińskiego Festiwalu Modelarskiego PAPRYKARZ 2019 o puchar Prezydenta Miasta Szczecina. W weekend wstęp na wystawę modelarską jest bezpłatny, natomiast  zwiedzanie pozostałych wystaw będzie odpłatne (5 zł - cena biletu). W poprzednich latach  organizatorzy gościli wielu modelarzy z całej Polski oraz zagranicy.  Zaplanowane są np. pokazy sprzętu wojskowego oraz warsztaty modelarskie dla najmłodszych. Na specjalnej giełdzie można będzie kupić modele, narzędzia, kleje i inne akcesoria niezbędne do realizacji tego hobby.

Model na konkurs może zgłosić każdy; rejestracja elektroniczna: Rejestracja modeli PAPRYKARZ 2019

Od piątku do niedzieli (4-6.10.19 r.) wystawa „Interaktywna Eureka Ruchu” będzie nieczynna. W najbliższą sobotę i niedzielę (5-6.10.19 r.) w związku z wystawą plenerową liczba miejsc na parkingu będzie ograniczona.   Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Program festiwalu:

sobota 5.10.19 r.

• 9 - 12.30 - przyjmowanie modeli (dotyczy jedynie sal, w których odbywa się festiwal)
  • 13 - uroczyste otwarcie festiwalu
  • 13.30 - 18 - zwiedzanie wystawy, giełda modelarska, prezentacja grup rekonstrukcyjnych, sprzętu wojskowego, warsztaty modelarskie dla dzieci, pokaz gier bitewnych

niedziela 6.10.19 r.

• 10 - zwiedzanie wystawy, giełda modelarska, warsztaty modelarskie dla dzieci, pokaz gier bitewnych
  • 13 - wręczenie nagród
  • 14 - zakończenie festiwalu

Plakat Paprykarz 2019

1 maja muzeum jest zamknięte. Zapraszamy 2 i 3 maja.