10 VI

Rajd zabytkowych pojazdów na naszym dziedzińcu

W sobotę - 15 czerwca - przed muzeum będzie można oglądać samochody biorące udział w 18 rajdzie Stettiner Haff. W rywalizacji weźmie udział załoga z Muzeum Techniki. Zastavę z 1981 roku poprowadzi Jacek Kosiński, a pilotować go będzie Stanisław Horoszko, dyrektor Muzeum Techniki i Komunikacji.

Przyjazd pierwszych pojazdów planowany jest na godz. 12. Ostatni samochód wyjedzie z dziedzińca muzeum około godz. 14. Parking muzeum będzie w sobotę zamknięty dla zwiedzających do godz. 16.

Rajd potrwa od 14 do 15 czerwca i wystartuje w nim około 60 załóg. Organizatorem wydarzenia jest Rallye Trans. Nasze Muzeum od wielu lat jest partnerem wydarzenia.

Więcej informacji o rajdzie.