04 XI

Polska - znaki szczególne - NIEPODLEGŁA

Już 9  listopada w godz. 11-13 zapraszamy na: Polskie marki przemysłowe niepodległej Polski. W trakcie prelekcji połączonej z prezentacją poszukamy odpowiedzi na następujące pytania:

• Co można zaliczyć do listy ważnych osiągnięć gospodarczych II Rzeczpospolitej?

• Jakie znamy polskie firmy powstałe w II Rzeczpospolitej i które z nich przetrwały do dnia dzisiejszego?

• Jakie były główne kierunki odbudowy polskiej gospodarki międzywojennej?

Po prelekcji zapraszamy na krótki spacer po muzeum i prezentację niektórych obiektów z kolekcji muzeum.

Wydarzenie jest bezpłatne i obowiązują na nie zapisy – lista miejsc ograniczona, max. 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia proszę kierować na e-mail: polska_znaki@saa.pl do piątku 8 listopada br. do godz. 15.

Partnerem wydarzenia jest Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Polska - znaki szczególne - NIEPODLEGŁA