03 X

Paprykarz 2017 VII Festiwal Modelarski

7 i 8 października zapraszamy na wystawę oraz rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez grupę "Szczeciński Paprykarz Modelarski". Model na konkurs może zgłosić każdy; rejestracja elektroniczna pod adresem: http://paprykarzmodelarski.szczecin.pl/

Wstęp na wystawę modelarską jest bezpłatny w sobotę - od godz. 13 do 18 i w niedzielę od godz. 10 do 16. Za zwiedzanie pozostałych wystaw trzeba zapłacić.

- Modele na konkurs trzeba dostarczyć do muzeum w sobotę, do godziny 12.30 - mówi Radosław Mazur z "Paprykarza Szczecińskiego".

Program Parykarza 2017

godz. 8-12.30 - przyjmowanie modeli
godz. 13 - uroczyste otwarcie festiwalu
godz. 13.30 - zwiedzanie wystawy, odprawa sędziów
godz. 14-18 - ocena modeli przez sędziów.

Niedziela

godz. 9 - zwiedzanie wystawy modelarskiej przez modelarzy (pozostałe wystawy czynne od godz. 10)
godz. 10 - zwiedzanie wystawy przez publiczność, giełda modelarska, warsztaty modelarskie dla dzieci
godz. 13 - wręczenie nagród.