10 XII

Najlepsze zdjęcia mijającego roku

Zapraszamy do muzeum techniki na wernisaż „Szczecińskiej fotografii prasowej 2018. Siódma migawka”. Fotoreporterzy sami wybrali zdjęcia na tę wystawę. Wernisaż rozpocznie się 14 grudnia 2018 r., o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Swoje najlepsze zdjęcia z mijającego roku pokażą Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Krzysztof Cichomski z Agencji Fotograficznej Newspix.pl, Jarosław Gaszyński z Magazynu Szczecińskiego Prestiż, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Krzysztof Hadrian z Gazety Wyborczej Szczecin, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Grzegorz Siwa z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Marta Teszner z Kuriera Szczecińskiego, Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego oraz nestor Włodzimierz Piątek.

Wystawę będzie można oglądać do końca lutego.