11 VII

MUZEUM NA SPACERZE - odkryj tajemnice muzealnych magazynów!

Czy zastanawialiście się, gdzie są nasze muzealne magazyny i jakie skarby kryją? W te wakacje uchylimy rąbka tajemnicy. Zapraszamy do zajrzenia tam, gdzie dotychczas dotarli nieliczni... Kompleks muzealnych magazynów znajduje się na świeżym powietrzu.

Możliwe, że to jedyna szansa, aby zajrzeć tam, gdzie dotąd nigdy nie zapraszaliśmy naszych Zwiedzających.

Gdzie? Niech to jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą… W tym miejscu znajduje się duża część naszej muzealnej kolekcji. Będziemy spacerować między zabytkowymi budynkami w przestrzeni wypełnionej magią przeszłości. Otwarte drzwi do magazynów pozwolą zajrzeć do środka i zobaczyć jakie skarby kryją.

Kiedy? Przygotowaliśmy trzy spotkania tematyczne

25.07 -Tajemnice Magazynów – pierwsza grupa g. 11, druga grupa g. 12.30

8.08 - Polska Motoryzacja – pierwsza grupa g. 11, druga grupa g. 12.30

22.08 - Samochody z Demoludów – pierwsza grupa g. 11, druga grupa g. 12.30

Jak wziąć udział? Można zapisać się na jeden lub na wszystkie tematy. To będzie kameralne zwiedzanie.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego kto pierwszy ten lepszy! Obowiązują zapisy w kasie muzealnej:

tel. 91 45 99 200.

Plakat fot. G. Kaźmierczak