29 V

Motocyklowy Dzień Dziecka

2 czerwca (w niedzielę, od godziny 10 do 14) Motocykliści o Wielkich Sercach zapraszają wszystkie dzieci do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Wstęp na imprezę na dziedzińcu jest bezpłatny. Natomiast osoby, które będą chciały dodatkowo zwiedzić  Muzeum (1 i 2 czerwca) będą mogły kupić bilet jedynie za złotówkę. Także bilet na Interaktywną Wystawę Eureka Ruchu (1 i 2 czerwca) będzie kosztował jedynie 1 zł. Motocykliści jak co roku przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych m.in:

- wiele konkursów z nagrodami

- lody

- popcorn

- występy czarodzieja

- wielką dmuchaną zjeżdżalnię

- malowanie buziek i warkoczyki

- wspólne tańce, prowadzone przez Joannę Bartkowiak (instruktorkę zumby i salsy)

- baloniki do nieba

- na dziedzińcu  zaprezentowany zostanie  samochód sportowy Honda Civic type-R,  nowe motocykle Honda Afrika Twin, CB1000R. Dorośli będą mogli zostawić swoje dane, aby umówić się na jazdę testową motocyklem Honda CBR 1000R SP i innymi modelami.

Całą imprezę dla dzieci poprowadzi profesjonalna konferansjerka Karolina Neubauer. Bardzo serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !!!

2 czerwca z powodu odbywającego się wydarzenia, parking będzie zamknięty. Prosimy o nie parkowanie pojazdów na dziedzińcu Muzeum.