05 II

Konkurs na zabawkę eko

W imieniu Organizatora i Patrona IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Technicznego „EKO zabawka” informuję, że z przyczyn niezależnych od Organizatorów Konkursu jego rozstrzygnięcie - ogłoszenie wyników i uroczyste rozdanie nagród oraz wystawa prac na terenie Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie nastąpi w czerwcu 2019 r. Bardzo przepraszamy za zwłokę, ale jest to też uwarunkowane przestrzenią wystawienniczą na terenie Muzeum.

O dokładnym terminie laureaci i ich szkolni  opiekunowie zostaną powiadomieni indywidualnie i otrzymają imienne zaproszenia.

regulamin