04 XI

Dizajn Start 2019 - wystawa

Zapraszamy na wystawę Najlepszych Dyplomów Projektowych pt. Dizajn Start 2019 wykonanych w Katedrze Grafiki Projektowej na Wydziale Grafiki Akademii Sztuki w Szczecinie.

Wernisaż wystawy odbędzie się 8 listopada o godz. 17 w Muzeum Techniki i Komunikacji.

Prezentowane będą najlepsze dyplomy projektowe (licencjackie i magisterskie) studentów z pracowni dyplomujących Katedry Grafiki Projektowej. Wśród prac znajdą się m.in. projekty z zakresu znaku i identyfikacji wizualnej, kampanii społecznej, projektowania książki, plakatu, ilustracji oraz szeroko pojętego projektowania graficznego.

Autorzy prac dyplomowych:
Anna Basińska
Jolanta Borys
Ewa Gawdzińska
Aleksandra Huczko
Paweł Jarczak
Paulina Kamińska
Ewelina Karabowicz
Justyna Kwidzińska
Sandra Leszczyńska
Adrian Michalak
Jagoda Moczarska
Grażyna Pasterska-Napadło
Patrycja Posyłajka
Kamil Rudziński
Alicja Wiesiołek

Organizatorzy: Katedra Grafiki Projektowej, Akademia Sztuki w Szczecinie oraz Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie

Grażyna Pasterska-NapadłoDizajn Start 2019

1 maja muzeum jest zamknięte. Zapraszamy 2 i 3 maja.