PL DE EN

Zamień grata w zabytek

Dla naszego muzeum bardzo ważne jest gromadzenie zbiorów technicznych: pojazdów, maszyn, sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu elektronicznego, a także fotografii, dokumentów archiwalnych, książek czy prasy technicznej.

Muzeum prosi o pomoc mieszkańców w tworzeniu kolekcji muzealnej. Chcielibyśmy, abyście Państwo razem z nami powiększali kolekcję i pomogli nam ocalić od zapomnienia zabytki techniki.

Zwracamy się z apelem do wszystkich miłośników komunikacji i techniki o udostępnienie wszelkich obiektów związanych z tymi dziedzinami, jak również dokumentów, fotografii, książek i wydawnictw technicznych (np. instrukcji obsługi czy podręczników technicznych). Za pośrednictwem naszego muzeum będziemy mogli zaprezentować Wasze zbiory publiczności.

Jeśli są Państwo pasjonatami techniki i komunikacji, kolekcjonujecie samochody, rowery, motocykle, książki, czasopisma - serdecznie zapraszamy do nas!

Przy okazji przybędzie Wam miejsca w piwnicy czy na strychu.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.