PL DE EN

Edukacja - Przedszkola

 Mały muzealnik Mały muzealnik Przedszkola

Dzieci poznają pojęcia: wystawa, wzór, eksponat. Wykorzystując wyobraźnię stworzą własną wystawę na wybrany temat. Dzięki grom i zabawom, dowiedzą się jak działa muzeum ... »

Czytaj więcej »
 Mechaniczne zoo Mechaniczne zoo Przedszkola

Dzieci znajdą pojazdy o nazwach zwierząt. Wycieczka po muzeum śladem tych pojazdów.

Czytaj więcej »
 Czy nauka ułatwia życie? Czy nauka ułatwia życie? Przedszkola

Lekcja wprowadza dzieci w świat historii myśli technicznej. Dzięki zajęciom praktycznym dowiedzą się jak wynalazki wpływają na nasze życie. Poznają historię i twórcę pierwszego ... »

Czytaj więcej »
 Historia obrazu: co lubią oczy? Historia obrazu: co lubią oczy? Przedszkola

Dzieci będą mogły zobaczyć jak zmieniała się jakość obrazu i sposób jego wykorzystywania. Lekcja wprowadza dzieci w świat historii fotografii, telewizji i filmu. Dzięki ... »

Czytaj więcej »
 Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Przedszkola

Celem głównym lekcji będzie zapoznanie dzieci ze środkami transportu lądowego, wodnego i powietrznego oraz wzbogacenie słownictwa związanego z transportem i motoryzacją. ... »

Czytaj więcej »
 Ginące zawody Ginące zawody Przedszkola

W dawnym warsztacie: kuźnia, odlewnia, ślusarnia, stolarnia: maszyny i metody pracy, co to jest warsztat? Formy warsztatów - ślusarnia, stolarnia, kuźnia, tokarnia - prezentacja ... »

Czytaj więcej »

Strona: 1

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.