PL DE EN

Edukacja - Podstawówki

 Wesołe odblaski Wesołe odblaski Podstawówki

To propozycja zajęć do realizacji w klasach I-III SP, łączących edukację dla bezpieczeństwa z zajęciami praktycznymi. Odpowiemy sobie m.in. na pytania - po co właściwie ... »

Czytaj więcej »
 Mój przyjaciel  - rower Mój przyjaciel - rower Podstawówki

Animatorka wprowadzi dzieci w historię powstania roweru. Porozmawiamy o magii jednośladu i emocjach, które towarzyszą jeździe na rowerze. Zastanowimy się: jakie wspomnienia dzieciaki ... »

Czytaj więcej »
 Bionika czyli czego uczy przyroda? Bionika czyli czego uczy przyroda? Podstawówki

Co to jest bionika? Poznajemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które swój początek miały w przyrodzie. Od rybki do nowoczesnego mercedesa. Słoniowa trąba czyli chwytak ... »

Czytaj więcej »
 Mały muzealnik Mały muzealnik Podstawówki

Dzieci poznają pojęcia: wystawa, wzór, eksponat. Wykorzystując wyobraźnię stworzą własną wystawę na wybrany temat. Dzięki grom i zabawom, dowiedzą się jak działa muzeum ... »

Czytaj więcej »
 Dbam o dom Dbam o dom Podstawówki

Zajęcia propagujące u dzieci postawy ekologiczne. Segregacja odpadów, oszczędzanie prądu i wody, recycling. Zagadki, zabawy, kolorowanki. Zajęcia twórcze, np. robienie lampionów ... »

Czytaj więcej »
 Czy nauka ułatwia życie? Czy nauka ułatwia życie? Podstawówki

Lekcja wprowadza dzieci w świat historii myśli technicznej. Dzięki prezentacji multimedialnej oraz zajęciom praktycznym dowiedzą się jak wynalazki wpływają na nasze życie. ... »

Czytaj więcej »

Strona: 123

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.