PL DE EN

Edukacja - Podstawówki

 Bionika czyli czego uczy przyroda? Bionika czyli czego uczy przyroda? Podstawówki

Co to jest bionika? Poznajemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które swój początek miały w przyrodzie. Od rybki do nowoczesnego mercedesa. Słoniowa trąba czyli chwytak ... »

Czytaj więcej »
 Kolaże - kolarze Kolaże - kolarze Podstawówki

Zajęcia edukacyjno-plastyczne dotyczące kolarstwa. Kolaże ze starych zdjęć, rysunków, różnego typu innych materiałów - tworzenie własnych pojazdów.

Czytaj więcej »
 Mały muzealnik Mały muzealnik Podstawówki

Dzieci poznają pojęcia: wystawa, wzór, eksponat. Wykorzystując wyobraźnię stworzą własną wystawę na wybrany temat. Dzięki grom i zabawom, dowiedzą się jak działa muzeum ... »

Czytaj więcej »
 Dbam o dom Dbam o dom Podstawówki

Zajęcia propagujące u dzieci postawy ekologiczne. Segregacja odpadów, oszczędzanie prądu i wody, recycling. Zagadki, zabawy, kolorowanki. Zajęcia twórcze, np. robienie lampionów ... »

Czytaj więcej »
 Czy nauka ułatwia życie? Czy nauka ułatwia życie? Podstawówki

Lekcja wprowadza dzieci w świat historii myśli technicznej. Dzięki prezentacji multimedialnej oraz zajęciom praktycznym dowiedzą się jak wynalazki wpływają na nasze życie. ... »

Czytaj więcej »
 Historia obrazu: co lubią oczy? Historia obrazu: co lubią oczy? Podstawówki

Dzieci będą mogły zobaczyć jak zmieniała się jakość obrazu i sposób jego wykorzystywania. Lekcja wprowadza dzieci w świat historii fotografii, telewizji i filmu. Dzięki ... »

Czytaj więcej »

Strona: 12

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.