PL DE EN

Edukacja - Podstawówki

 Bionika, czyli czego uczy przyroda Bionika, czyli czego uczy przyroda Szkoły ponadgimnazjalne

Co to jest bionika? Poznajemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które swój początek miały w przyrodzie. Od rybki do nowoczesnego mercedesa. Słoniowa trąba czyli chwytak ... »

Czytaj więcej »
 Czy nauka ułatwia życie? Czy nauka ułatwia życie? Przedszkola

Lekcja wprowadza dzieci w świat historii myśli technicznej. Dzięki zajęciom praktycznym dowiedzą się jak wynalazki wpływają na nasze życie. Poznają historię i twórcę pierwszego ... »

Czytaj więcej »
 Czy nauka ułatwia życie? Czy nauka ułatwia życie? Podstawówki

Lekcja wprowadza dzieci w świat historii myśli technicznej. Dzięki prezentacji multimedialnej oraz zajęciom praktycznym dowiedzą się jak wynalazki wpływają na nasze życie. ... »

Czytaj więcej »
 Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Przedszkola

Celem głównym lekcji będzie zapoznanie dzieci ze środkami transportu lądowego, wodnego i powietrznego oraz wzbogacenie słownictwa związanego z transportem i motoryzacją. ... »

Czytaj więcej »
 Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Czym podróżujemy? Wynalazki w dziedzinie transportu Podstawówki

Celem głównym lekcji będzie zapoznanie dzieci ze środkami transportu lądowego, wodnego i powietrznego oraz wzbogacenie słownictwa związanego z transportem i motoryzacją. Dziecko ... »

Czytaj więcej »
 Dbam o dom Dbam o dom Podstawówki

Zajęcia propagujące u dzieci postawy ekologiczne. Segregacja odpadów, oszczędzanie prądu i wody, recycling. Zagadki, zabawy, kolorowanki. Zajęcia twórcze, np. robienie lampionów ... »

Czytaj więcej »

Strona: 12345

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.