Zaprojektuj eko-zabawkę i wygraj nagrodę

24II
Zaprojektuj eko-zabawkę i wygraj nagrodę

Konkurs organizuje Szkoła Podstawowa nr 41, ale udział mogą wziąć uczniowie wszystkich szczecińskich placówek w wieku od 6 do 16 lat. Do udziału zpraszamy także dzieci uczestniczące w dodatkowych zajęciach plastyczno - technicznych i artystycznych w domach kultury, ogniskach i ośrodkach pracy twórczej działających w Szczecinie. Zabawki muszą być wykonane z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych. Organizatorzy czekają na prace do 15.05.2015r. Konkurs odbywa się pod patronatem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdni Sztuki w Szczecinie.

Organizatorzy będą oceniać inwencję, pomysłowość i wrażenia estetyczne. Nadesłane prace  zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe: 6-9 lat,10-12 lat i 13-16 lat. Nazwiska zwycięzców poznamy w czerwca. Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Regulamin