Grzegorz Halama o nas śpiewa

18II
Grzegorz Halama o nas śpiewa

Podczas występu w Zielonej Górze, 14 lutego, prawykonanie piosenki spotkało się ciepłym przyjęciem publiczności. Artysta kabaretowy - znany też jako pan Józek, hodowca drobiu - zaśpiewał o naszym muzeum i junaku.

Piosenka "Babcia w kapciach" znajdzie się w przewodniku multimedialnym po naszym muzeum. Prace nad nim powoli dobiegają końca. Za kilka tygodni w muzeum będzie można wypożyczyć tablet lub ściągnąć aplikację na swoje urządzenie mobilne. Bardzo bogatą aplikację.

Poniżej mała próbka z przewodnika multimedialnego - piosenka Grzegorza Halamy ?Babcia w kapciach?.

Odsłuchaj online