The North Fashion - wystawa i pokaz mody

02XII
The North Fashion - wystawa i pokaz mody

6 grudnia o godz. 16 zapraszamy na pokaz ubrań zaprojektowanych przez The North Fashion, czyli studenckie koło naukowe Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.  Pokaz mody uzupełni wystawę ubrań, fotografii oraz biżuterii projektantek zgromadzonych pod szyldem The North Fashion. 6 grudnia (sobota) z okazji Mikołajek, od godz. 16 do godz. 18 wstęp do muzeum jest bezpłatny.Wystawa potrwa od 6.12.14 r. do 4.01.15r.

- Na swoją markę koło pracuje już nieco ponad rok - mówi Maria Szponar, Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. - Już w tak krótkim czasie młode projektantki zdążyły zorganizować pokaz mody w Teatrze Variete Muza i wystawę "Istota Rzeczy"  w koszalińskim Muzeum.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej koła http://thenorthfashion.wix.com/home lub profilu facebookowym  The North Fashion.