Motocyklowy Dzień Dziecka w Muzeum

25V
Motocyklowy Dzień Dziecka w Muzeum

Zachodniopomorscy motocykliści wraz ze Stowarzyszeniem "Motocykliści dla dzieci" oraz Muzeum Techniki i Komunikacji  zapraszają na Motocyklowy Dzień Dziecka. Impreza odbędzie się w niedzielę (31 maja, godz.11-15). Wstęp do Muzeum 31 maja dla dzieci (do 18 roku życia) będzie bezpłatny. Promocja nie obejmuje Eureki Ruchu, do której bilety będą sprzedawane zgodnie z cennikiem. Konkursy z nagrodami, występy taneczne, "Balonik do nieba" - to jedne z licznych atrakcji, które szczecińscy motocykliści zaplanowali dla Małych i Dużych.

W programie: malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, występy iluzjonisty "Mr. Redi" i dziecięcych zespołów tanecznych, drobny poczęstunek dla dzieci w postaci waty cukrowej, lodów, pączków oraz słodyczy, konkursy, puszczanie baloników z helem do nieba. Imprezę odwiedzi również Szczecińska Liga Superbohaterów.

Program imprezy:

11.00   Rozpoczęcie imprezy
11.05   Konkursy z nagrodami
11.20   Dziecięcy pokaz sportów walki (Energy Gold Team)
11.30   Występ taneczny, taniec nowoczesny (Słowianin)
11.40   Konkursy sprawnościowe z nagrodami na placu
12.00   Występy Dzieci (Makaton)
12.10   Konkursy z nagrodami
12.30   Występ chóru z ośrodka z Polic
12.40   Przyjazd Szczecińskiej Ligi Superbohaterów
13.00   Występ iluzjonisty (Mr. Redi)
13.15   Spotkanie z Moniką Pyrek