Motocykl przyszłości - konkurs plastyczny

18V
Motocykl przyszłości - konkurs plastyczny

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Motocykl przyszłości". Konkurs organizuje  stowarzyszenie "Motocykliści dla Dzieci". Finał i wręczenie nagród odbędzie się 31 maja na imprezie z okazji Dnia Dziecka w Muzeum Techniki. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze wszystkich szkół naszego województwa. Prace należy wysyłać na adres Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie do 27 maja 2015. Prace mogą być wykonane  dowolną techniką na kartce formatu A3 (formy płaskie). Szczegóły uczestnictwa zostały określone w regulaminie konkursu. Na wszelkie pytania dotyczące konkursu udzielą odpowiedzi: Anna Sendziuk 515 757 444, Katarzyna Wiśniewska 601 326 932. Konkurs odbywa się pod patronatem naszego Muzeum.

Pobierz regulamin konkursu