W sobotę noc muzeów

11V
W sobotę noc muzeów

Paradą starych pojazdów rozpocznie się Noc Muzeów 2015. Zapraszamy na nasz dziedziniec o godz. 17, 16 maja.

Program

Godz. 16 - na dziedzińcu muzeum przy ul. Niemierzyńskiej 18A zaczynają zbierać się właściciele zabytkowych pojazdów (zapraszamy wszystkich chętnych).

Godz. 17 - z dziedzińca wyrusza kawalkada zabytkowych samochodów i motocykli.

Godz. 17-17.30 - przejazd przez miasto trasą: ul. Niemierzyńska 18A - ul. Zygmunta Krasińskiego  - al. Wyzwolenia - ul. Piotra Skargi - al. Wojska Polskiego - plac Zwycięstwa - Brama Portowa - ul. Stefana Wyszyńskiego - Nabrzeże Wieleckie - ul. Nowa - ul. Owocowa - ul. 3 Maja - Brama Portowa - plac Zwycięstwa - al. Wojska Polskiego - ul. Piotra Skargi - al. Wyzwolenia -  ul. Krasińskiego - ul. Niemierzyńska.

Godz. 17.30-24 - pokaz starych pojazdów należących do kolekcjonerów i pasjonatów na dziedzińcu muzeum.

Godz. 18-24 - darmowe wejście do muzeum. Do godz. 18 muzeum jest zamknięte.

Dołączamy zdjęcie z ubiegłorocznej parady.