PL DE EN

Mikołajki - warsztaty

24XI
Mikołajki - warsztaty

No i przyszła zima. Wielkimi krokami zbliżają się święta, dlatego w sobotę (5 grudnia) zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 10 lat  na "Warsztaty Mikołajkowe". Zajęcia rozpoczną się o godzinie 10.30 i potrwają do godziny 12.30. Koszt udziału w warsztatach to 15 zł od osoby. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Grudzień to miesiąc prezentów, przystrajania domów, przygotowań do Wigilii. Święta są to szansą na twórczy czas, który możemy poświęcić dzieciom. Uczestnicy muzealnych warsztatów wykonają m.in: ozdobę aniołka, papierowego Mikołaja, kartkę świąteczną itd.

- Najmłodsi własnoręcznie stworzą kartkę świąteczną i papierowe ozdoby na choinkę. Prace wykonamy przy pomocy kolorowych papierów, pasteli i wielu innych materiałów - mówi Maria Szponar z Muzeum Techniki i Komunikacji. - Będą ozdobne dziurkacze, brokat i szablony. Przygotowujemy się na świetną zabawę i zero nudy.

Zapisy na warsztaty prowadzi kasa muzealna pod nr. tel. 91 45 99 200.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.