PL DE EN

"EKO-ZABAWKA"- konkurs ogólnopolski

31III
"EKO-ZABAWKA"- konkurs ogólnopolski

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym "Eko - zabawka". Konkurs organizuje Szkoła Podstawowa nr 41 w Szczecinie,ale udział mogą wziąć uczniowie (w wieku od 6 do 16 lat) ze wszystkich polskich placówek. Zabawki muszą być wykonane z materiałów ekologicznych lub surowców wtórnych. Organizatorzy czekają na prace do 16 maja 2016r. Konkurs odbywa się pod patronatem Muzeum Techniki. Najciekawsze eko-zabawki znajdą się na wystawie w naszym muzeum.

Organizatorzy będą oceniać inwencję, pomysłowość i wrażenia estetyczne. Nadesłane prace  zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe: 6-9 lat,10-12 lat i 13-16 lat. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2016r.

O dokładnym terminie i miejscu wręczenia nagród finaliści zostaną powiadomieni   telefonicznie lub odrębnym pismem. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatną wejściówkę na wystawę ekologicznych zabawek. Najlepsze projekty zostaną nagrodzone. Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.