1 i 3 maja muzeum jest zamknięte

29IV
1 i 3 maja muzeum jest zamknięte

W Święto Pracy i rocznicę Konstytucji 3 Maja muzeum jest zamknięte. Zapraszamy w sobotę od godz. 10 do 18. Tego dnia na dziedzińcu będzie można podziwiać zabytkowe pojazdy jadące w Cesarskim Rajdzie Classic 2015. Trasa rajdu wiedzie z Heringsdorfu poprzez Anklam, Ueckermünde, Eggesin, Szczecin, Świnoujście i z powrotem do Heringsdorfu; razem niemal 600 km. Prowadzi śladami ostatniego niemieckiego cesarza Wilhelma II. Trasa liczy niemal 600 km. Swój udział zapowiedziało 80 załóg.
Niestety, 2 maja - od godz. 10 do 14 - parking muzeum będzie dostępny wyłącznie dla uczestników rajdu.