Fotografia prasowa - zapraszamy w sobotę

30XI
Fotografia prasowa - zapraszamy w sobotę

5 grudnia, o godz. 17, rozpocznie się wernisaż "Szczecińskiej fotografii prasowej 2015". To już czwarta edycja wystawy. Wstęp wolny.

Swoje najlepsze zdjęcia z minionego roku pokażą szczecińscy fotoreporterzy: Cezary Aszkiełowicz z Gazety Wyborczej Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Jarosław Gaszyński z Polskiego Radia Szczecin, Dariusz Gorajski z Kuriera Szczecińskiego, Ryszard Pakieser z Kuriera Szczecińskiego, Robert Stachnik z Kuriera Szczecińskiego, Łukasz Szełemej z Polskiego Radia Szczecin, Andrzej Szkocki z Głosu Szczecińskiego, Łukasz Wądołowski z Gazety Wyborczej Szczecin, Łukasz Węgrzyn z Gazety Wyborczej Szczecin, Sebastian Wołosz z Głosu Szczecińskiego oraz nestor Włodzimierz Piątek.

Wystawę będzie można oglądać do końca lutego.