PL DE EN

Haydn w Muzeum

16III
Haydn w Muzeum

Fundacja Akademia Muzyki Dawnej zaprasza na wyjątkowe spotkanie z muzyką XVIII wieku w niecodziennej scenerii muzeum techniki. Koncert "Haydn w Muzeum" w wykonaniu Grzegorza Lalka  - skrzypce barokowe oraz Orkiestry Famd.pl grającej na instrumentach historycznych pod dyrekcją Pawła Osuchowskiego rozpocznie się w niedzielę, 3 kwietnia, o godzinie 17.  W programie koncertu zapomniane dzieła stylu Burzy i naporu Josepha Haydna: muzyka do Opery Wyspa bezludna (L'Isola Disabitata), koncert skrzypcowy G-Dur nr 4 oraz symfonia A-dur Ogień (Feuer) Hob 59.
Bilety w promocyjnej cenie 10 zł ulgowe i 20 zł normalne w przedsprzedaży od 29 marca w Republice Rozmaitości Fanaberia przy deptaku Bogusława X 5 oraz na stronie www.famd.pl. Bilety w dniu koncertu w cenie 15 zł ulgowe i 25 zł normalne do nabycia w kasie muzeum techniki, ul. Niemierzyńska 18A. Bilet wstępu uprawnia jednocześnie do zwiedzenia muzeum.

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.