PL DE EN

Ferie w Muzeum Techniki - warsztaty

18I
Ferie w Muzeum Techniki - warsztaty

1 lutego w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe. Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 8-10 lat na warsztaty plastyczne "Coś z niczego". Na warsztaty zapraszamy w pierwszym tygodniu ferii (2-5.02.2016 r.) od wtorku do piątku w godz. 10.30 - 12.30. Koszt udziału w jednym dniu warsztatów to 15 zł od osoby. Oferta specjalna dla dzieci, które zapiszą się na wszystkie dni warsztatów! Uczestnicy spełniający ten warunek otrzymują rabat - płacą 40 zł od osoby za udział w całym cyklu. W trakcie trwania warsztatów opiekunowie dziecka uczestniczącego w zajęciach zwiedzają muzeum za 5 zł. Każdego dnia najmłodsi przygotują coś innego. Można zapisać się na jeden dzień zajęć lub na cały cykl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ferie to czas odpoczynku po długim i pracowitym semestrze - mówi Maria Szponar z Muzeum Techniki i Komunikacji. - Warto zadbać o czas wolny naszych pociech. Bez względu na temat zajęć, na które się zapiszemy, pewne jest, że nikt nie będzie się nudził.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na warsztaty prowadzi kasa muzealna pod nr. tel. 91 45 99 200.

Zajęcia odbywać się będą od wtorku do piątku w następujących dniach:

2.02.2016 (wtorek) Autoportret na szkle i wesoła gąsienica

3.02.2016 (środa) Maski karnawałowe i domowy recykling

4.02.2016 (czwartek) Lampiony i własne magnesy na lodówkę

5.02.2016 (piątek) Ręcznie zdobiony kubek i zakładki

XNie pokazuj powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony WWW oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.